Kancelaria ASTAX Sp z o.o.

Wiemy, jak ważna dla każdej firmy jest dobrze prowadzona księgowość. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, profesjonalnemu podejściu i gwarancji wzajemnego zaufania, zapewniamy naszym Klientom najlepszą asystę finansowo-księgową, podatkową i prawną. Obsługujemy firmy krajowe, jak i zagraniczne (niemiecko- i anglojęzyczne). Naszym celem jest kompleksowa opieka nad Państwa sprawami finansowymi.

Szczycimy się solidnym doświadczeniem, popartym praktyką w obsłudze wielu przedsiębiorstw, w różnych branżach. Zaowocowały one stabilnymi relacjami z naszymi partnerami biznesowymi – radcami prawnymi, adwokatami, podmiotami audytorskimi oraz firmami pozyskującymi dotacje. Dzięki temu, gwarantujemy szersze i bardziej kompleksowe sposoby optymalnego rozstrzygania zagadnień, przed którymi stają nasi Klienci.

Rozumiemy, że rozliczenia podatkowe mogą nastręczać wielu problemów. Jesteśmy po to, żeby dla naszych Klientów je rozwiązywać. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, wyszukując najlepsze rozwiązania. Wiemy, że śledzenie zmian przepisów podatkowych może być czasochłonne i uciążliwe. Wiedza z tego zakresu jest podstawą naszej pracy.
Idziemy z duchem czasu. Żeby nasi Klienci mogli się skupić na prowadzeniu własnej działalności, wdrożyliśmy wygodny elektroniczny moduł do obiegu dokumentów, dzięki któremu udaje się oszczędzić dużo cennego czasu i pieniędzy. Zarządzanie finansami jeszcze nigdy nie było takie proste!

W wyniku rozrostu firmy Kancelaria Rachunkowo –Podatkowa Agnieszka Szczechowiak, która istnieje na rynku od 2012 roku, działalność jednoosobowa przekształcona została w roku 2020 w spółkę ASTAX.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy.

Nasze specjalizacje

Audyt

Audyt

Szanujemy prawo, dlatego audyt, którym zarządza nasza Kancelaria, przeprowadzany jest zawsze zgodnie z przepisami o wykonywaniu zawodu biegłego rewidenta.

Outsourcing

Outsourcing

W ramach obsługi outsourcingowej nasi Klienci mogą liczyć na rzetelne i fachowe usługi. Język obcy nie jest dla nas problemem. Zapraszamy do współpracy Klientów niemiecko- i anglojęzycznych.

Księgowość

Księgowość

Oferujemy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Wdrażając internetowe moduły księgowe umożliwiamy elektroniczny obieg dokumentów oraz ich stały monitoring i dostęp do analiz finansowych, dzięki czemu nasi Klienci mogą dynamicznie reagować na zmiany dokonujące się na rynku.

Kadry i płace

Kadry i płace

Nasi Klienci cenią sobie profesjonalne zarządzanie kapitałem ludzkim i bez oporów powierzają nam zadania kadrowo-płacowe. Zobacz czym możemy się zająć.

Consulting

Consulting

Konieczność zasięgnięcia opinii, skonsultowania opłacalności inwestycji, potrzeba merytorycznego wsparcia przy reorganizowaniu biznesu?

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe

Bezpośredni nadzór usług doradztwa podatkowego osobiście sprawuje założycielka Kancelarii, Agnieszka Szczechowiak, wpisana na listę doradców podatkowych pod numerem 13213.